רמקול EXPAND 80 מבית EPOS זכה בפרס iF Design עיצוב מוצר לשנת 2021!

הזכייה בפקס היוקרתי היא הוכרה רשמית באיכות המוצר, אשר נועד לחבר בין צוותי עבודה בכל העולם בזכות הטכנולוגיה הייחודית ואיכות הקול של הרמקול. 

קצת על פרס ה- Design iF שהתבסס כסמל עולמי למצוינות עיצובית:

הפרס ניתן לראשונה בשנת 1953 והמטרה שלו היא לזהות, לתמוך ולקדם עיצוב טוב, יעיל ומיוחד. באופן זה זכיה בפרס מפנה את תשומת הלב למוצרים תעשייתיים מעוצבים במיוחד וכן לחברה המייצרת. מדי שנה iF מזמינה מעצבים ויצרנים ידועים לשפוט את הפרסים. בין השופטים בעבר היו מעצבים כמו דיטר ראמס, ריצ'רד סאפר, פאולה פיקאסו ורבים אחרים.

פרסי ה- iF Design קיבלו בשנת 2021 כמעט 10,000 הגשות של יותר מ- 60 מדינות שנשפטו על ידי 98 מומחים מוכרים לעיצוב. ה- EXPAND 80 התמודד בקטגוריית עיצוב המוצר על פי חמישה קריטריונים: רעיון, צורה, פונקציה, בידול והשפעה. רמקול EXPAND 80 קיבל את מוצע הציונים הגבוה ביותר וזכה בפרס עיצוב מוצר iF.

בגלל המגיפה עולמית אשר פרצה בתחילת שנת 2020 המוצרים שזכו בפרס היו אל שהבינו את הלך הרוח של החברה בהתמודדותה עם המגיפה והתאמת הטכנולוגיה למצב יוצא הדופן והתמקדו רבות בשאלות של בריאות מצד אחד ושיפור טכנולוגיות חכמות מרחוק מצד שני. שינויים בהיקפי התעסוקה בכל העולם, עליה בשיעור העובדים אשר עובדים מהבית, מיעוט נסיעות לחו"ל לצורך פגישות עסקיות, כל אלה הביאו לשינויים עצומים עבור אנשי מקצוע ברחבי העולם. EPOS הייתה מוכנה עם פתרון באמצעות הרמקול שלה EXPAND 80 המעצים ביצועים קולקטיביים ומאחד צוותי עבודה בעולם עם צליל טבעי עשיר.EXPAND 80 בעצם מתמקד בקולו של האדם המדבר בחדר הישיבות.

שישה מיקרופונים אדפטיביים עם טכנולוגיית Beamforming Array ו- DSP מבודדי קולות הדהוד ורעש סביבתי בחדר הישיבות מאפשרים שיחות ברורות וטבעיות יותר משני צידי השיחה. עם פונקציונליות Plug-and-Play להקלת ההתקנה ופונקציות מפתח נגישות בקלות באמצעות ממשק אינטואיטיבי על גבי היחידה, ה- EXPAND 80 הוא הרמקול האולטימטיבי אעבור ועידות עסקיות יעילות.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on print

יש לכם שאלה?

או השאירו פרטים ונציגינו
יצרו איתכם קשר!