אודות היבואן הרשמי של EPOS בישראל

EPOS מספקת פתרונות שמע מתקדמים המיועדים לארגונים, עסקים וגיימינג.
בהתבסס על טכנולוגיית שמע מהפכנית, אנו שואפים (חותרים) לממש (להגשים במלואו) את הפוטנציאל האנושי על ידי שכלול חוויות שמע ואספקת עיצובים חדשניים וביצועים מתקדמים המשולבים בפתרונות השמע שלנו.

חוויות שמע מהפכניות

באמצעות הטכנולוגיה של EPOS אנו מאפשרים לעסקים ברחבי העולם לתקשר ולשתף פעולה טוב יותר – בכל זמן, בכל מקום ובכל מכשיר. אנו נעזרים בטכנולוגיות השיתוף והשמע המתקדמות ביותר כדי לייצר פתרונות חזקים, אמינים וקלים לשימוש, תוך איזון מושלם בין שמע מצוין ונוחות אולטימטיבית.

כח האודיו – להרגיש את המשחק

לאודיו היכולת לתת למשחק מימד נוסף. אביזרי הגיימינג מבית EPOS פותחו על מנת להעניק חווית משחק אולטימטיבית. צליל שעוטף ומבודד את המשתמש מרעשי רקע של הסביבה ומעביר אותו למציאות אחרת. לחיות את המשחק דרך עוצמת ואיכות השמע!

אוזניות חברת EPOS

אוזניות חברת EPOS נועדו לאלה השואפים למצוינות ואינם מתפשרים על איכות מכשירי השמע שברשותם. האוזניות שלנו מתוכננות ומיוצרות מחומרים עמידים ביותר בעלי איכות גבוהה ומעניקים את האיזון המושלם בין נוחות מפנקת ושמע משובח. החוויה מעצימה את המשתמש לחוות את טוהר הקול, צלילות הדיבור ואת ההבדל שמחוללות האוזניות ביומיום שלך.

אוזניות מקצועיות:

גם בסביבת העבודה ההומה ביותר, תהיה בטוח בצליל חד וברור, נוחות מתמשכת לכל אורך היום, עיצוב מלוטש ואיכות עמידה. בנוסף לכך, לאוזניות מאפיינים ממוקדי משתמש כגון ActiveGard®, המגנים מסכנות אפשריות של הלם אקוסטי.

אוזניות מוקד טלפוני – Contact Center

אוזניות אשר במיוחד כדי להעניק חווית לקוח מצוינת תוך שימוש בחדשנות EPOS המסננת הפרעות ורעשים, מבהירות דיבור ומספקות חווית שמע מועצמת עבור הדובר והמאזין כאחד.